Be

a great team

Michel

Buhrs

Directeur
 specialist leefstijlen – beleid – communicatie – participatie – gedreven – recht door zee – fanatiek bokser – goede zin –  spin in het web – netwerker

E michel@behaviourclub.nl

Prof. Dirk

van Rooy

Professor Behavioural Design, Chief Behaviour Scientist
duurzaam gedrag – persuasive systems – besluitvorming (en hoe het fout loopt) – groepsgedrag – obsessief lezer – wanderluster

E dirk@behaviourclub.nl

DR. Simone

Krouwer

Communicatiewetenschapper
hart voor samenwerking tussen wetenschap en praktijk –  impact maken – bachata dansen – altijd aan het bijleren – backpacker – podcastliefhebber 

E simone@behaviourclub.nl

Diede

van delft

Sociaal psycholoog
Ruime ervaring met BSR leefstijlen,  mensenkijker – doorgronden – nieuwsgierig – analytisch –  kennisdeler – alpenliefhebber – fanatiek – idealistisch
E diede@behaviourclub.nl

Ben

Van Hamersveld

Gedragsveranderaar
nieuwsgierig – leren en laten leren – gitaar(muziek) – strategie – eenvoud – kickboksen – beeldtaal 

E ben@behaviourclub.nl

Zita

moreno perez

Sociaal psycholoog
focus op duurzaamheid –belangstelling in medemens – plannen – bedachtzaam  zorgzaam – koken – salsadansen   zita@behaviourclub.nl

Sanne

Jes

Sociaal psycholoog
enthousiast – focus op mens en maatschappij – doelgericht – attent – enorme dierenvriend – shoppen
E sanne@behaviourclub.nl

Odysha

Champatsang

Consumentenpsycholoog
duurzaamheid – inclusieve participatie – laaggeletterdheid – onderzoekend – nieuwsgierig – schaken – koken
E odysha@behaviourclub.nl

BEHAVIOR CLUB

PAND NOORD Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam

CONTACT

020 – 632 5805
info@behaviourclub.nl

Een initiatief van Bureau Buhrs